ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

EQPOS YAZILIM VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.

EQPOS Yazılım ve Bilişim Sistemleri Ltd. Şti. olarak ana faaliyet alanımız yazılım geliştirmektir. Bir çok sektör için web, mobil ve masaüstü ticari yazılımlar, kasa otomasyon sistemleri, satış, sipariş, stok ve saha yönetim çözümleri üreterek, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri sunmaktadır.

AFANDA A.Ş

2000 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız,2015 yılından itibaren  Afanda A.Ş. çatısı altında ticari faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Pos çözümleri pazarında uzmanlaşmış kadrosu ile ithal ettiği ürünlerin satış ve satış sonrası desteğini vererek her geçen gün %100 müşteri memnuniyeti ile, pazar payını arttırarak büyümeye devam etmektedir.
Afanda A.Ş ürün grubunda bulunan ürünlerin %80 kendi markası olup ithalatını kendisi yapmaktadır. Afanda markalı ürünlerin yanı sıra TÜRKİYE distribütörlükleri de bulunan firmamızda geniş kapsamlı proje ürünleri bulmanız mümkündür.
Afanda A.Ş yatırımlarını arttırak perakende pazarında daha önce satışa sunulmamış ürün gruplarını pazara sürerek
bayi kanalına avantajlar sunmuş ve yeni ürünleri son kullanıcı ile buluşturmuştur. 2017´in son çeyreğinde 100´ü aşan ürün çeşidimiz   ,yurt dışında yaptığı Ar-Ge´ler sonucunda her geçen gün arttırmaktadır. Çin Guangzhou şehrinde bulunan AR-GE ofisinde yeni teknoloji ürünlerinin test süreçleri takip edilmekte ve firmamıza özel proje ürünlerinin tasarım süreçlerini yürütülmektedir.