Kurumsal

Mars Yazılım, , Otomatik tanıma ve veri toplama sektöründe faaliyet göstermek üzere uzun yıllar sektör deneyimi sağlamış bir ekip tarafından 2015 yılında kurulmuştur.

Faaliyet amacı, işletmelere otomatik tanıma ve veri toplama ürünleri sağlamak ve bakım-destek hizmeti vermek olan MARS Yazılım çözüm ortaklarının üretim gücünü kullanarak kısa bir süre içerisinde tartım sistemleri, makine imalatı, konveyör sistemleri gibi konularda da çözümler sunmaya başlamıştır.

2015 yılı itibari ile, uzun yıllara dayanan sektörel tecrübeye sahip ve kendi alanında uzman yazılım ekibini bünyesine katarak anahtar teslim katma değerli çözüm üreticisi haline gelmiştir.

MARS Yazılım bugün, başta Depo ve Malzeme Yönetimi, Satış ve Dağıtım Yönetimi, Malzeme ve Üretim Takip Sistemi, Geçiş Güvenlik Sistemi, RFID Demirbaş Sistemleri, Perakende Çözümleri ve Entegrasyon Çözümleri olmak üzere;

Web Sipariş Uygulamalarından Otomatik Etiketleme Sistemlerine, ERP ve E-ticaret Entegrasyonundan Nakliye Yönetimine kadar geniş bir yelpazede çözüm sunan bir teknoloji firması haline gelmiştir.

MARS Yazılım ayrıca, sahip olduğu bu tecrübeyi herkesle paylaşmak için, diğer hizmetlerinin yanı sıra Proje Danışmanlığı ve Dış Kaynak (Outsource) Personel Desteği hizmetlerini de vermektedir.

Kalite Politikası

Mars Yazılım, mutabık kalınan gereksinimleri ve beklentileri tam olarak ya da fazlasıyla karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamayı taahhüt eder.

Kalitenin müşterilerimiz tarafından tanımlandığı inancı ile, müşterilerimizin gereksinimlerini ve beklentilerini ne ölçüde karşıladığımız, sağlamayı taahhüt ettiğimiz kalitenin doğrudan ölçümüdür.

Bizim uzun dönem başarımızı sağlayan en önemli faktör müşterilerimizin başarısıdır.

Müşterilerimizin bizden beklentilerini tam olarak anlayabilmek için, sormamız, dinlememiz ve harekete geçmemiz gerektiğini biliyoruz. Bu sebeple de, müşterilerimizle sürekli iletişim halinde olarak ve periyodik memnuniyet anketleri ile sürekli kendimizi yeniden değerlendiriyoruz. Aynı zamanda bu araştırmalardan elde edilen sonuçlar, müşterilerimizin memnuniyetini tam olarak sağlayabilmek amacı ile, ürünlerimizi, hizmetlerimizi ve süreçlerimizi sürekli geliştirmek için organizasyonumuzun içerisinde çalışmaların ayarlanması adına üst yönetim tarafından kullanılmaktadır.

Tüm müşteri sorunları kendi sorun izleme sistemimiz üzerinden takip edilerek cevap verme konusundaki yeterliliğimizi, çözüm üretme sürelerimizi ve sorunu bulma oranlarımızı sürekli değerlendiriyoruz.

Tüm çalışanlarımız, yol gösterici ilkelerimiz ışığında, kalite politikalarımızın yürütülmesinden tam sorumlu tutulmaktadır.

Yol Gösterici İlkelerimiz:

  • Öğrenme
  • Sahiplik
  • Müşteri Dostluğu

Neden Biz ?

Yenilikçi çözümler ve kaliteli hizmeti bir felsefe haline getirmiş olan Mars Yazılım;

Uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip, kendi alanında uzman çalışanları ile ihtiyacı en doğru şekilde analiz edip en doğru çözümü en kısa sürede üretebilmektedir.

Mars Yazılım, Sağlık, Eğitim, Tekstil, Gıda, İmalat, Tarım ve Hayvancılık … gibi pek çok sektörde faaliyet gösteren firmalar ile sayısız projeyi hayata geçirmekte ve geçirmeye devam etmektedir. Sektöre özel ihtiyaçları daha iyi anlamamız sizlere daha iyi hizmet vermemizi sağlamaktadır.

Devimselcilik öğretisinin ışığında, bünyemizde beliren ve gelişen her şey kendiliğinden olur ve gelişmemizi sağlayan güç hiçbir şekilde dışarıdan gelmemektedir, aksine kendimizle özdeş bulunmaktadır.

Vizyon, Misyon ve Değerler

Vizyon

Hizmet verdiğimiz ulusal ve uluslararası pazarlarda lider yazılım çözümleri sağlayıcısı olmaktır.

Misyon

Mükemmel kalitede yazılım çözümleri ve desteği ile müşterilerimize uzun vadeli değer sağlamaktır.

Değerler

– Güven

– Doğruluk ve Dürüstlük

– Gelişme ve Öğrenme

– Kalite

– Eşitlik

– Profesyonellik ve Deneyim

– Gizlilik