M

E-ticaret Sitesi Tasarım ve Yayınlanması

Mars Yazılım , büyüyen E-Ticaret sektöründeki iş ortaklarına en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. B2B ve B2C çözümleriyle, sıradan E-Ticaret anlayışından daha fazlasını vaat eder.

Mars Yazılım müşteri odaklı yapısı entegrasyona önem verir, müşterilerinin kullandığı ERP sistemi marka bağımsız olarak tüm altyapısını bu sistemlere entegre eder.

Planlama ve Başlangıç Altyapısının Hazırlanması
E-ticaret Projelerinin Hayata Geçirilmesi
Gerçekleşen Projelerin Takip Edilmesi

Günümüzde bilgi akşını takip etmek, “Görsel İletişim”. Ne kadar dikkat çekmek istediğiniz ile doğru orantılı olarak artan pazarlama ve görsel iletişim ihtiyaçlarınızı doğrudan gidermek için bilgilendirme ekranlarından faydalanmak kaçınılmazdır.

Bilgiyi doğrudan iletim anlamında yapılan yatırımlarda, toplu taşıma araçlarının istasyon ve durakları, hastaneler ve kamu kurumları başlıca uygulama alanları içerisinde yer almaktadır. Arka planda çalışan yazılım desteği ile hiyerarşik olarak videowall ve ekranlarınızı yönetebilir, operasyonunuzun bulunduğu bölgeye göre içerik düzenleyebilir ve istediğiniz zaman aralığında yayınlayabilirsiniz.

Digital Signage – Ekran ve İçerik yönetimi artık lüksten ziyade bir ihtiyaç haline dönüşmüştür. İstediğiniz bilgiyi istediğiniz zaman iletmek ve yönlendirmek artık sizin elinizde.

Mars Yazılım olarak Samsung ile geliştirdiğimiz stratejik iş ortaklığımızda Samsung‘un üretmiş olduğu bütün bilişim ürünlerinin (tablet, telefon,bilgisayar) tedariğini proje geliştirme aşamasında kullanarak donanımları en özel fiyatlar ve servis avantajları ile sağlıyoruz.

Mars Yazılım olarak özellikle Samsung LFD (Large Format Display) ekranlarının (videowall) kurulumu, servisi ve yazılım desteği ile en üst seviye iş ortaklarından biri olarak yolumuza devam ediyoruz.

Mars Yazılım olarak sizler için, sizin yerinizde çalışacak her seviyede çalışan teminini sağlayabiliriz.

Temin Edilebilen Personeller:

Analist
Yazılım Geliştirme Uzmanı
Yazılım Test Uzmanı
Veritabanı Yöneticisi
Bilgi İşlem Sorumlusu
Firmanız bünyesinde personel barındırmak yerine, profesyonel bir firmadan Out Source personel kiralayabilir, herhangi bir sorun karşısında bir işletme ile muhatap olarak sorunun giderilmesini talep edebilir memnun kalmadığınız takdirde sözleşmenizi fes edebilir ve ihtiyaçlarına cevap veren başka bir destek hizmetini anında alabilirsiniz.

Tüm projelerimizde uzman ekibimiz sunulan sistemin işletmenize uyarlanması için sizlerle birlikte çalışmaktadır. En ince ayrıntısına kadar ihtiyacınızın karşılanabilmesi için yanınızda olan destek ekibimiz, gerek olması durumunda yazılım ekibimizle koordinasyonu sağlayarak yeniden yazılım ihtiyaçlarınızı da en ivedi şekilde karşılamaktadır.

Size sunulan sistemin uyarlama aşaması ne kadar önemli ise yürütme aşaması da bir o kadar önemlidir. Sistemin devreye alınmasının ardından, siz sisteme hakim oluncaya kadar yine destek ekibimiz sizlere refakat etmeye devam edecektir.

Proje Yöneticilerimiz, çalışma şartları ne kadar zor olursa olsun fikirlerinizi uygulamak için süreçleri koordine eder.

Proje yöneticisi projeye herhangi bir adımda dahil olabilir, fakat unutulmamalıdır ki; projenin en iyi başarıya ulaşabilmesi için proje yöneticisinin proje analizi ve proje tahminlemesinin daha ilk başından itibaren takım ile çalışmaya başlamış olması gereklidir.

Proje yöneticilerimiz, her bir teknik detayın projenin toplam başarısına katacağı değeri tahmin edebilecek ölçüde yeterli bilgiye sahiptir.

Mars Yazılım tarafından sağlanan profesyonel proje yönetimi hizmetlerinin listesi aşağıdadır:

Proje yöneticisinin en önemli görevi Takımı koordine etmektir.
Analiz ve proje çizelgesinin oluşturulmasından projenin hayata geçirilmesine kadar projeye önderlik yapar
Projenin implementasyonu için ihtiyaçları ve kaynakları belirler
Teknik ve proje dokümantasyonu sağlar
Takımın ölçme ve değerlendirmesini yapar
Projeyi operasyonel olarak dün be gün takip eder, kapsam kontrolü yapar
Proje ile ilgili sorunların çözülmesi sağlar ve etkin bir öngörü ile sorunlarla karşılaşılmaması için önlemler alır.

İhtiyaç duyduğunuz sisteme özel yazılım çözümü arıyor olabilirsiniz. İş hedefleriniz de beklentileriniz özel olabilir. Değişen ve gelişen sektörde işletmenize ve markanıza değer katacak hizmet sağlamayı hedefleyebilir siniz.

Uygulamanızın başka sistemlerle entegrasyon sağlayabilmesi, iş akışınıza göre değişmesi veya özel rapor gereksinimleri gibi bir çok talepleriniz olabilir. Böyle durumlarda hazır paket programlar yetersiz kalır, yazılımınızın güvenli, hızlı, yüksek performanslı ve özel bir arayüz ile sorunsuz olarak çalışabilmesi gibi istek ve ihtiyaçlarınız sizi özel yazılım geliştirme hizmeti almaya doğru yöneltir.

Mars Yazılım, ihtiyaç duyduğunuz özel yazılım geliştirmesinde sizlere net çözümler sunmaktadır. Farklı sektörlere yazılım çözümleri sağlamış ve başarılı deneyimler kazanmış olan Tematik, ihtiyaçlarınıza net çözümler üretmek için, tüm süreçlerde tecrübeleriyle sizlere en doğru, en iyi hizmeti sunar.

J2EE, .NET başta olmak üzere değişik platformlarda uygulama geliştirme ve farklı sistemlerdeki uygulamaların entegrasyonu ile ilgili her tür talep ve ihtiyaca yönelik uçtan uca çözüm sunar.

Mars Yazılım, farklı sektörler için geliştirdiği yazılım çözümlerinin getirdiği deneyim ve her biri farklı teknolojilerde uzmanlaşmış profesyonel kadrosuyla size en uygun çözümü sunabilecek yetkinlikte bir iş ortağıdır. Yönetim ve teknoloji alanındaki birikimlerini sektörel uzmanlıklarla birleştirerek, kurumuzun iş yapılarına uygun mimariyi ve iş akışlarını tanımlar; ihtiyaç duyulan sistem ve uygulamaları işletmenize değer yaratacak biçimde geliştirir.

SEO yani Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) online reklamcılık ve pazarlama sektörünün vazgeçilmezlerinden biri. SEO’nun amacı arama motorlarında ilk sayfaya çıkmaktır.

Özellikle ilk sayfanın etkisi çok fazla olduğundan arama motoru optimizasyonuna olan ilgi artmaktadır. İstatikler göstermektedir ki internet üzerinde arama yapanlar daha çok ilk 5 siteyi ziyaret etmektir.

Aynı zamanda internet reklamcılığı, arama motorları ve sosyal medya ile kitlelere ulaşımı hızlandırarak, hızlı geri dönüş sağlamaktadır, Tematik olarak SEO ve İnternet reklamcılığı alanında hizmet ve danışmanlık vermekteyiz.

Profesyonel olarak web ortamında var olmak, sizin, işletmenizin ya da organizasyonunuzun pazarlamasında ve güvenilirlik oluşturmasında en temel unsurdur. Potansiyel müşteriler, işletmeyle ya da organizasyonla iletişim kurmadan önce web sitenizi gözden geçirirler ve tüm farkı ilk izlenimler belirler.

Aşağıdakileri içeren geniş bir çerçevede web ile ilgili hizmetler sunuyoruz.

Web Sitesi Tasarımı
Web Hosting
Web Sitesi Bakımı
Grafik Düzenleme
Tarama ve Fotoğraf Slayt

Destek ve Bakım Hizmeti bir sistemin yaşaması için gerekli en önemli unsurlardandır. Size tarafımızdan sunulmuş olan sistemin donanım ve yazılım bileşenleri için ihtiyacınıza göre destek ve bakım hizmeti sunuyoruz. Sözleşme dahilinde sunduğumuz hizmetler aşağıda maddeler halinde yer almaktadır.

Uzaktan Destek Hizmeti : Bu hizmet paketi, telefon, e-posta ve uzak masaüstü bağlantısını kapsamaktadır

Uzaktan ve Yerinde Destek Hizmeti : Bu hizmet paketi, telefon, e-posta ve uzak masaüstü bağlantısının yanı sıra belirlenecek periyotlarda işletmenizde personel bulundurmayı kapsamaktadır

Periyodik Bakım Hizmeti : Bu hizmet paketi, belirlenecek periyotlarda sistemin yazılım ve donanım bileşenlerinin işletmenizde denetlenmesi, kontrolü ve gerekli ise müdahale hizmetini kapsamaktadır

Yazılım Geliştirme Hizmeti : Bu hizmet paketi, ihtiyacınız olabilecek yazılım değişikliklerinin tarafımızdan yapılarak sisteminize eklenmesi hizmetini kapsamaktadır

Karma Hizmet : Bu hizmet paketi, ihtiyacınıza göre tüm hizmet paketlerimizin isteğiniz doğrultusunda modellenmesini kapsamaktadır.