RFID Demirbaş Takip Sistemi

Demirbaş yönetim sistemi ile hangi ürünün ne zaman ve kim tarafından alındığını; içerisinde hangi parçaların olduğunu vb. işlemleri takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Dakikalar içerisinde demirbaş sayımınızı RFID el terminalleri ile oda oda gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi demirbaşları aldık, nerede, gibi sorular şirketlerin cevap aradığı sorulardır. Bunların cevabını hızlı ve kolay şekilde verebilen RFID çözümleri, hayatınızı kolaylaştırıyor. RFID teknolojisi ile demirbaş takip sistemi size zaman kazandırarak kendini çok kısa sürede kanıtlar.

İşletmenizde kullandığınız program ne olursa olsun kendi programlarımızla entegre ederek, bilginin daha güvenli, sorunsuz ve hızlı bir şekilde transfer edilmesini sağlıyoruz.

Demirbaş Yönetim Sistemi ile Barkod, RFID teknolojilerini taşınabilir veri terminalleri kullanarak yüksek performans ve hareket kabiliyeti ile Durağan ve Hareketli Varlıklarınızın takibi düşünülmüştür. Özellikle büyük ve dağıtılmış yapıdaki şirketlerde Demirbaş olarak adlandırdığımız varlıkların takibi, işletmenin varlıklarına sahip çıkması önem arz etmektedir.

Bu aşamada ihtiyaçlarınızı gerek yazılım, gerek teknoloji gerekse servislerimiz ile karşılamaktayız:

  • Standart ve 2D Barkod Kullanımı
  • RFID Kullanımı
  • Taşınabilir Veri Terminali Kullanımı
  • Çoklukla kullandığınız ekranların taşınabilir Veri Terminali ve GPRS ile kullanımı
  • Çoklu Yerleşim ve dağıtılmış yapılara özel Veri Tabanı yapısı
  • Veri Tabanının Diğer Veri Tabanı öğeleri ile birleşerek Şirket Veri Ambarı (Company Data Warehouse) oluşumunu desteklemesi
  • Yazılım, Donanım, Servis ve bu konu ile aklınıza gelebilecek her türlü komponent’in satılması, kiralanması, outsource edilmesi, anahtar teslim işletme ve devredilmesi

RFID Demirbaş Takip Sistemi

Demirbaş Takip Sistemi