Yazılımlar

Etiket Aplikatörü

Etiket Aplikatörü Üretim, paketleme ve dağıtım alanında kullanılmak üzere sunduğumuz otomatik etiketleme sistemlerimizde, etiketleme ve RFID konusunda dünya lideri üreticilerin etiket yazıcıları ve aplikatörleri kullanılmaktadır. Bu etiket yazıcılara ve aplikatörlere, ihtiyaca göre, otomatik tanıma , konveyör ve uygulama yazılımları gibi eklentiler yapılarak daha verimli ve bütünleşik çözümler sunulmaktadır. Tüm sistemlerimizde önceden basılmış etiket kullanılabileceği gibi [...]
Devamı

Restoran-Cafe Programı

Restoran Otomasyon Programı
Kolay kullanıcı arayüzü ve yetenekleri sayesinde işletmenizin verimliliğini arttıracak bu ürünümüz ile; masa rezervasyonları, adisyon, kasa takibi, garson takibi mutfak, tedarik zinciri, paket servisi, müşteri takibi gibi öğelerini bütünsel olarak yönetebilirsiniz.

Devamı

Şarküteri Programı

Hızlı Satış ve Barkodlu Satış Sistemi
Herşey Dahil. Tüm Teraziler ile entegre çalışabilme.
Şarküteri için tasarlanan bu ürün içerisinde; PC, terazi, yazıcı, barkod okuyucu ve özel satış yazılımı ile her işlemini tek noktadan yapabilmenizi sağlar. Hızlı satış ihtiyacı olan

Devamı

Kuruyemiş Programı

Kuruyemişçiler için Hızlı Satış ve Barkodlu Satış Sistemi Herşey Dahil. Tüm Teraziler ile entegre çalışabilme. Bakkalar ve Marketler için tasarlanan bu ürün içerisinde; PC, terazi, yazıcı, barkod okuyucu ve özel satış yazılımı ile her işlemini tek noktadan yapabilmenizi sağlar.  Hızlı satış ihtiyacı olan tüm noktalar için tasarlanan tezgalar da yer sıkıntısı yaşayan işletmeler için tek [...]
Devamı

Manav Programı

Manavlar için Hızlı Satış ve Barkodlu Satış Sistemi Herşey Dahil. Tüm Teraziler ile entegre çalışabilme. Manavlar için tasarlanan bu ürün içerisinde; PC, terazi, yazıcı, barkod okuyucu ve özel satış yazılımı ile her işlemini tek noktadan yapabilmenizi sağlar.  Hızlı satış ihtiyacı olan tüm noktalar için tasarlanan tezgalar da yer sıkıntısı yaşayan işletmeler için tek parçadan oluşan [...]
Devamı

Market Programı

Market ve Bakkallar için Hızlı Satış ve Barkodlu Satış Sistemi Herşey Dahil.
Tüm Teraziler ile entegre çalışabilme.  Bakkalar ve Marketler için tasarlanan bu ürün içerisinde; PC, terazi, yazıcı, barkod …

Devamı

Garanti Süresi Takip Sistemi

Satışını yaptığınız ürünlerin, garanti durumlarını takip edebilmek için özel olarak yazılmış bir uygulamadır. Depo ve Stok Takip programımız ile beraber çalışan bu modül…

Devamı

Yazılım Entegrasyon Çözümleri

İşletmenizde kullandığınız program ne olursa olsun kendi programlarımızla entegre ederek, bilginin daha güvenli, sorunsuz ve hızlı bir şekilde transfer edilmesini sağlıyoruz.

Devamı

RFID Demirbaş Takip Sistemi

Demirbaş yönetim sistemi ile hangi ürünün ne zaman ve kim tarafından alındığını; içerisinde hangi parçaların olduğunu vb. işlemleri takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Devamı

WEB Sipariş Sistemi (B2B)

Üretici ve Ana Dağıtıcıların bayilerinden alınan siparişleri bir çatı altında düzenli olarak kayıt almasını ve sevk aşamasında bu düzeni koruyabilmesi adına geliştirilmiş web tabanlı bir sipariş sistemidir

Devamı

Nakliye Yönetim Sistemi (RFID)

Özellikle şantiye ortamlarında çalışmak üzere tasarlanmış olan Nakliye Yönetimi çözümümüz RFID alt yapısı üzerine kurulmuştur. Kamyonların güvenlik noktasından geçişinden, tartım noktasına ve mal yükleme/boşaltma noktasına kadar her aşamada işlemler otomatize edilerek hatalar minimuma indirilmiştir.

Devamı

Üretim Takip Sistemi

Üretim Takip Sistemi çözümü, üretim bazlı olarak çalışan firmaların üretim süreçlerini otomasyona kavuşturacak bir çözümdür.

Devamı

Tüp Takip Sistemi

“SIVILAŞTIRILMIŞ PETROL GAZLARI (LPG) TÜPLERİNİN PİYASADA TAKİP EDİLMESİNE İLİŞKİN TEBLİĞ” ile artık tüplerin dolumdan, dağıtıma, bayiden müşteriye kadar tüm aşamalarının takip ve kayıt altına alınması zorunlu hale getirilmiştir.

Tüp Takip Sistemi yazılımımız ile karekod barkodlanan tüplerin dolumdan müşteriye kadar olan tüm adımları kayıt altına alınmakta ve aynı zamanda bakanlığa iletilebilecek yapıda oluşturulmaktadır.

Devamı

Franchise Yönetim Sistemi

Mal kabulünden satışa kadar, franchise tarafında yapılan tüm işlemlerin merkezi olarak yönetilmesini ve kontrol altında tutulmasını sağlayan genişletilmiş bir Franchise Yönetim sistemidir.

Devamı

Checkweigher Sistemi

Üretimi gerçekleştirilen ürünlerin, konveyör üzerinde hareketli durumda iken tartılarak tartım bilgilerinin ve üretim verilerinin yazılım ile kayıt altına alınmasını sağlayan sistemdir.

Devamı

Perakende Satış Yazılımları

Kuruyemiş, Şarküteri, Market ve Bakkallar için Hızlı Satış ve Barkodlu Satış Sistemi Herşey Dahil.

Devamı

Satış ve Dağıtım Yönetimi

Satış ve Dağıtım Yönetim uygulaması kullanıldığı noktalarda veriyi toplamayı ve paylaşmayı sağlar. Böylece, verimlilik artar ve firmaların daha kazançlı ve rekabetçi olmalarını sağlar.

Devamı

Depo Otomasyonu

Malzemenin tedarikinden sevkiyatına kadar her aşamada stoklarınızı kontrol altında tutabilmenizi sağlayan Depo ve Malzeme Yönetimi çözümümüz ile lokasyon bazlı çalışabileceğiniz gibi ihtiyacınız doğrultusunda barkod, karekod ve RFID teknolojisini kullanabilirsiniz.

Devamı